KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12601204
nr 1260 1204
Torsten Wessberg
(1891-1975), Sverige
Etsning, Torsten Wessberg, flicka. Signerad, daterad 18. Motivet: 16x9
Torsten Wessberg, svensk målare och grafiker född 1891, död 1975.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 juni 2019
kl 18:17:49
6/6 10:54:57
Torsten Wessberg
Läs mer om Torsten Wessberg